PERDE YIKAMA

Zebra Perde Tül Perde Stor Perde Temizliği

Her türlü perde temizleme ve perde yıkama işlerinizde uzman kadromuz hizmetinizdedir.

Perde yıkama, perde temizleme, perde tamiri, perde montajı ve perde satışı konularında uzman olan firmamız ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Kusursuz Perde Temizliği Zamanında Teslimat Zebra Perde Tül Perde Stor Perde Temizliği. Profesyonel Ekiplerimizde 7/24 Perdelerinizi Yıkıyoruz Ve Kapınıza Teslim Ediyoruz. Profesyonel Perde Yıkama.

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama firmaları günümüz şartlarında perde yıkama istek dahilinde kurulmakta ve siz müşterilere perde yıkama hizmet i vermektedir.stor perde yıkama olarak biz de sizlerin ev ve ofislerinizde kullanmış olduğunuz stor perdelerinizi temizleme işlemlerine yardımcı olamaktayız. Stor perde yıkama zor ve zahmetli bir işlemdir. Temizlik aşaması zor ve meşakatli olduğundan işini bilen firmalar vermeli bu konuda seçici olmalısınız.

Zebra Perde Yıkama

Zebra perdeler hem dekoratif olarak hem de kullanım açısından oldukça kullanışlı perdelerdir. Ev ve ofis ortamlarında tercih edilen bu perde çeşidi güneş ışınlarından korumayı sağlarken mekân içinde dekoratif bir unsur oluşturuyor. Yapısı sayesinde pencere açıldığında toz, sinek gibi canlıların girmesini engelleyebiliyor. Olumlu özellikleri yanı sıra sıklıkla stor zebra perde yıkama işlemine tabi tutulması gereken bir özelliğe sahip. Bunun için ise mutlaka profesyonel firmalardan yardım alınmalıdır. Bulunduğu ortama şıklık katan fonksiyonel bu perdenin mutlaka profesyonel firmalarca yıkanması gerekir. Nedeni ise kumaşının türüdür. Bu perdeler apreli kumaştan imal edilmiştir. Apreli kumaş hassas bir kumaş türüdür. Yanlış bir uygulama sonucu kumaşta kırışıklıkları meydana gelebilir. Bu tür kumaşlarda bu kırışıklıkların giderilmesi neredeyse imkansızdır.

Tül Perde Yıkama

Tül perdelerin 30 derecede yıkanması ve ılık su masajıyla yıkanması çok önemlidir. sıcaklığın fazla olması tül perdelerin yapısını bozmaktadır. Bazı perde yıkama firmaları perdeleri beyazlatmak için ağartıcı kullanmaktadır fakat ağartıcılar hem ucuz hem tüle zarar vermektedir.